ŞIRNAK ULUDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şerif SEVİNǒin Yeni Eğitim Öğretim Yılı Münasebetiyle Yayımladıkları MesajlarI;

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şerif SEVİNǒin Yeni Eğitim Öğretim Yılı Münasebetiyle Yayımladıkları MesajlarI;

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile bu eğitim öğretim dönemini bir önceki yıllardan daha verimli ve başarılı geçirmesi, daha müreffeh bir Uludere’nin teminatı olacaktır.

Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek adına bu yılda özveri ile çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrenci ve öğretmenlerimizin olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının Uludere’ye ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Kılaban Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No2 Kat2 Uludere/ŞIRNAK - (0486) 351 26 39 / 25 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.