ŞIRNAK ULUDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ´ ün İlçemize Ziyareti

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ başkanlığında ilçemizde toplantı yapıldı. Toplantının gündemi TEOG,LYS ve YGS´ de il ve ilçenin genel durumu, istatistik bilgiler paylaşıldı. İlçemiz Ortaokul ve Lise müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda bilgi ve tecrübelerini paylaşan ALAGÖZ, Öğrencilerin başarısı için birlikte, başarılı bir Uludere için her türlü fedakarlığı göstermeye hazır olduğunu ve herkesin başarı için mücadale vermesi gerektiğinin mesajını verdi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ´ ün İlçemize Ziyareti

İlİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyarettİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaretİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ den ilçemize Ziyaret

Kılaban Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No2 Kat2 Uludere/ŞIRNAK - (0486) 351 26 39 / 25 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.